Самыми популярными играми в Steam за 2016 год оказались старые хиты

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
JJ Judge
Member
Аватар користувача

Повідомлення

falcongrig
Таки то что играх, претендующих на звание кибердисциплины, графика - побочное явление, и только мешает.
P.S. Особенно овервотч древнее *овно, осспади. Слейся :facepalm:
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

JJ Judge
И что, все игрока в овервотчи по вашему претендуют на звание киберспортсменов ?
JJ Judge
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jumper007:JJ Judge
И что, все игрока в овервотчи по вашему претендуют на звание киберспортсменов ?
Нет, ни в коем случае. Как и не все игроки в любые другие перечисленные игры.
Но сама игра претендует (да фактически уже получила) звание кибердисциплины. Что подстегивает популярность у тех, кто никогда всерьез и не будет в них играть. В том числе за счет хорошо сбалансированного процесса и того самого easy to learn hard to master. Как-то так...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JJ Judge
Зараз модно кіберспортом називати все, в чому зуміли провести хоч пару регіональних чемпіонатів. За даними ESL таких ігр овер 50:
https://play.eslgaming.com/games
Але про абсолютну більшість з них через пару років забудуть, в тому числі про Overwatch (котра фактично є клоном Team Fortress 2 з більшою кількістю персонажів, і набридне так само швидко як і попередниця), і залишуться "вічні" CS, LoL, Dota, Starcraft, Fifa, NBA і ще з пару ігор для азійського регіону, про які ми тут і не чули :D А на місце цих забутих прийдуть нові, котрі теж забудуть, і так по колу :)

Отправлено спустя 16 минут 41 секунду:
В кіберспорті серед шутерів, до речі, окрім контри не втримався ніхто. Навіть легендарні квака з анріалом вже практично забуті.
falcongrig
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

JJ Judge
Так а насчет стрельбы что там? Все-таки эталонным является полив от бедра, при такой-то "скорости" перемещения, или не очень?))
Фанаты такие фанаты :facepalm:
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Я пробаяню конечно, но мне стрельба очень нравится в Сталкере первом.
В какой бы шутер не играл сравниваю со Сталкером стрельбу, и везде он выигрывает.
такоэ
Member

Повідомлення

Игры в мегагерцы, диагонали и ppi самые популярные. В них десятилетиями играют тысячи миллионов фонатов по всему свету.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Мама хочу быть спортсменом, дай денег на ... - ну вы понели.
JJ Judge
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:JJ Judge
Зараз модно кіберспортом називати все, в чому зуміли провести хоч пару регіональних чемпіонатів. За даними ESL таких ігр овер 50:
https://play.eslgaming.com/games
Але про абсолютну більшість з них через пару років забудуть, в тому числі про Overwatch (котра фактично є клоном Team Fortress 2 з більшою кількістю персонажів, і набридне так само швидко як і попередниця), і залишуться "вічні" CS, LoL, Dota, Starcraft, Fifa, NBA і ще з пару ігор для азійського регіону, про які ми тут і не чули :D А на місце цих забутих прийдуть нові, котрі теж забудуть, і так по колу :)

Отправлено спустя 16 минут 41 секунду:
В кіберспорті серед шутерів, до речі, окрім контри не втримався ніхто. Навіть легендарні квака з анріалом вже практично забуті.
Я теж так про овервотч думаю. І взагалі його не переваряюю :gigi: Але популярність наразі тримається - так що кіберспорт.
Про КС же - цю думку і намагався донести. Різні ігри з'являються і зникають, КС залишаеється. Одного тільки фанбойства і фанатства для цього замало.

Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
falcongrig
Надеюсь ты просто тролль, иначе мне тебя с твоей ограниченностью жаль :rotate:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JJ Judge
Ну, справа не в переварюванні, а в тому що є загальноприйнятий стандарт, котрий змінити буде вкрай важко. Наприклад мені CS взагалі не подобається, з мережевих шутерів я люблю якраз квейк і анріал, але все одно доводиться визнати, що перша - кіберспорт, а останні - вже ні.
JJ Judge
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Я у свій час теж рубився в перший УТ із задоволенням і на той час набагато більше фана було, ніж від КСки, хоча і КС грав, це все ще в епоху комп-клубів ;)
Але УТ ІМХО загубили відстойною УТ3 (УТ2к3 -> 2к4 ще нічого були), а КС реінкарнували адекватно в КС:ГО (хоча сорс і був не надто успішним).
Да і потім, мова про пулярність в стімі, а популярність самому стімові принесли як раз вольвовські ХЛ і КС.
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

JJ Judge: Ни разу, поигрывая сам или с друзьями, не нарывался на очевидных читеров в компететиве. В других режимах, да, но в компететиве - нет. ЧЯДНТ?
очень странно.
вы либо плохо играете, и когда проигрываете списываете это на свой уровень игры, либо вы или ваши друзья тоже что-то юзают.

наглость игроков доходит до такого, что они даже на стриме не боятся бегать с радаром.
а есть и такие что вылаживают в ютуб ролики, где видно что у него радар мап хак, но он сделал типа скилловую нарезку фрагов. Забыл наверное прикрыть радар :facepalm:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Справжній кіберспорт:
спойлер
Зображення
Відповісти