Компания Samsung планирует выпустить бюджетный вариант памяти HBM

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Предлагаю обсудить Компания Samsung планирует выпустить бюджетный вариант памяти HBM

Звучит очень интересно, есть шанс что HBM появится и в бюджетных игровых решениях
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І одночасно самсунг намагається просунути GDDR6
Востаннє редагувалось 22.08.2016 10:22 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Polaris:Звучит очень интересно, есть шанс что HBM появится и в бюджетных игровых решениях
Где ей реально нужно появится, так это в АПУшках, остальное чистой воды маркетинг. Хотят заработать денег, дабы обкатать технологию, только зашли не с той стороны.
ПС: Пост написан на правах диванного эксперта. :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
На правах не менш диваного експерта - в APU треба як мінімум 4 канали ОЗП, інакше діла не буде навіть з HBM-кешем. Не всунуть же вони 16-32Гб HBM в APU...
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:APU треба як мінімум 4 канали ОЗП, інакше діла не буде навіть з HBM-кешем. Не всунуть же вони 16-32Гб HBM в APU...
На це прийдеться потратитись, мат. плати стануть зовсім інші, але і дешевші також. І проци з таким об'ємом, по норм цінами це реальність, нюанс тільки в тому що не буде можливості докупляти більше пам'яті, але думаю це не тільки мінус, а плюс, виробнику також треба щоб юзвер час від часу міняв залізо.
Що до ціни такого процу, то зважаючи на суть обговорюваної новини, і те що озу вже не прийдеться купувати, відповідно на мат платі розпаювати слоти, загальна вартість не сильно зросте, а от продуктивність, енергоефективність, компактність, на порядок, імхо.
gedie
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Думаю, что пока эта hbm никому не нужна. gddr5 пока вполне хватает. Да и это только память, тут куда важней её объем и мощность самого гпу.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Якщо випустять APU з 32Gb HBM оперативи - я буду одним з перших хто його купить, навіть за ціною в кілобакс. Але не випустять :)
Це ж просто ідеальна тема для безшумного PC з можливістю погратися в сучасні іграшки - кулер-супервежа в дірявому mini-itx корпусі. В ноутах теж круто виглядатиме.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Прикольно было бы.
Мид сегменту хватит пары чипов.
Размеры станут вообще миниатюрными!

А, нет.
Будет же стрикс и иже с ними маркетолог эдишн :)
mycolaevich
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Scoffer: в APU треба як мінімум 4 канали ОЗП, інакше діла не буде навіть з HBM-кешем. Не всунуть же вони 16-32Гб HBM в APU...
А нащо стільки пам"яті в АПУ? 2Гб сугубо відеопам"яті вистачить для ГП того рівня що "влізе" в апу і стандартна оперативка в 2 канали.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mycolaevich
AMD в APU грозилась стерти різницю між пам'ятю GPU i CPU, що вони в цілому будуть працювати в єдиному адресному просторі, що взагалі доволі логічно, знижується потреба в копіюванні однієї інфи між різними адресними просторами.
mycolaevich
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Scoffer
Воно то може й грозились, але в даний момент це практично нереально. І паяти дорогу та швидку HBM для процесора м"яко кажучи не доцільно.
А від АПУшки з графікою рівня RX460, 4Гб HBM пам"яті та 4ма ядрами рівня І5 я б і сам не відмовився.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer:Не всунуть же вони 16-32Гб HBM в APU...
А зачем столько для АПУ?
Scoffer:в APU треба як мінімум 4 канали ОЗП
ИМХО, в перспективе, такой вариант дороже в производстве чем HBM.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt
Тому, що 16Гб наразі це мінімум з яким реально комфортно працювати. Хром стільки з легкістю зжере. Особисто мені не завадить і 32, які в мене і є, але то таке, я віртуалки іноді ганяю, це не кожному потрібно.
Жити звісно можна і з меншим об'ємом, але задоволення від користування отримувати - ні.
Що за дивні питання? 2016 рік скоро закінчиться, 8Гб оперативи коштували копійки в порівнянні з іншими компонентами ще років 7 тому, коли я феном2 з ддр2 брав. Знайшли на чому економити.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer:Тому, що 16Гб наразі це мінімум з яким реально комфортно працювати.
HBM, конечно будет дешеветь, но еще долго будет слишком дорогой для использования в качестве ОЗУ. Логичней было бы разделить память на быструю для нужд видео в АПУ и системную ОЗУ. Тем более скорость обмена с памятью вроде бы не есть узким местом для процессоров без графики.
Відповісти