Процессоры Intel на ядре Lynnfield (сокет LGA1156). Разгон, обсуждение.

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
wessonsm
Member
Аватар користувача
Звідки: це Європа

Повідомлення

Пушкин:Ребята. Недавно нашел информацию, что если радиатор устанавливать на процессор так, чтобы все тепловые трубки проходили по кристаллу, то температура будет меньше, чем если по кристаллу будет идти только 1 трубка. Кто-то пробовал такой эксперимент с линфилдом?
Там разница не более 1-2 градусов, где-то проверяли на каком-то железячном ресурсе.
Zt@Z
Member
Аватар користувача

Повідомлення

был бы от етого профит - уже-бы давно все так только и ставили башни...
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пушкин:Ребята. Недавно нашел информацию, что если радиатор устанавливать на процессор так, чтобы все тепловые трубки проходили по кристаллу, то температура будет меньше, чем если по кристаллу будет идти только 1 трубка. Кто-то пробовал такой эксперимент с линфилдом?
Ефект сильно розмазує наявність мідного IHS помітної товщини.
Якщо ліпити трубки прямо на кристал - ефект буде набагато помітніший. І то тут кулер без direct contact вигідніший (та сама перформа) - бо дасть меншу температурну дельту по кристалу.
RVSaitams
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Хочу пораду. Зараз в мене система Xeon e5450 e0 (розігнаний до 3.8), мають Asus P5QC, DDR 2 4x2gb 800 mhz, куллер Gammaxx 300 і MSI GTX 1050 ti 4gb. Питання до форуму чи вартує переходити на сокет 1156? І ще запитання який куллер краще обрати DeepCool Ice Blade Pro v2 чи Zalman CNPS10X Performa+? І яку оперативку порадите?
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Мне кажется смысл в таком переходе будет только если свою свою систему продадите дорого и по дешевке найдете материнку на 1156 сокете, что врядли. Так что мой вам совет уже прицеливаться на 1151 (тот же 2/4 пентиум с последующей заменой на ай5/7), если фанат интела.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RVSaitams:Хочу пораду. Зараз в мене система Xeon e5450 e0 (розігнаний до 3.8), мають Asus P5QC, DDR 2 4x2gb 800 mhz, куллер Gammaxx 300 і MSI GTX 1050 ti 4gb. Питання до форуму чи вартує переходити на сокет 1156?
Відяшка трохи дохлувата для гнатого лінфільда.
Подивіться на ютубі той же Технобенч https://www.youtube.com/channel/UC41rcc ... zdQ/videos, врахуйте що на сьогодні мамка+проц з Алі вийдуть в 110+баксів, плюс пам'ять міняти і скільки ви зможете виручити від продажу свого заліза.
RVSaitams:І ще запитання який куллер краще обрати DeepCool Ice Blade Pro v2 чи Zalman CNPS10X Performa+?
+- однакові. Питання релігії і ціни.
RVSaitams:І яку оперативку порадите?
Знову ж +- пофіг. 1600МГц ДДР3 подешевше.
Пушкин:Мне кажется смысл в таком переходе будет только если свою свою систему продадите дорого и по дешевке найдете материнку на 1156 сокете, что врядли. Так что мой вам совет уже прицеливаться на 1151 (тот же 2/4 пентиум с последующей заменой на ай5/7), если фанат интела.
Таки різниця між 5450 і 34хх чимала, все залежить в величини доплати. Баксів за 30 - я б міняв.
Якщо зразу не розраховувати на і7, то 1156 таки цікавіший, бо є дуже виликий ризик що так на тому пеньку все і зупиниться - 300+баксів треба планувати зразу, а тут іде розмова про відверто бюджетне залізо. Райзен - треба чекати одномодульні, і там ще не все зрозуміло з ціною.

PS
Якщо начхати на споживання, можна глянути і на шестиядерні 1366 5670-5680 (можна знайти материну, яка може працювати з дешевою серверною ECC REG DDR3). Але ж знову все залежить від софта, і для якогось 5670 1050ті буде дохлуватою в БФ1 і більш чим достатньою в танках.
А ще є варіант з хуанан х79, е5 1620-1650-1660 і ECC REG DDR3. Висока тактова зразу, сенді брідж і можливість все це погнати. Доплата правда буде не 30баксів, а 100+. В мінусах - 1050ті під такого крокодила відверто дохла.
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Есть возможность взять GIGABYTE GA-P55-UD3L за 1.5К. Насколько данная плата хороша под разгон Xeon-ов на фоне ASUS-ов? 3.6-3.8 должна держать?
Стоит переплачивать за x3450 вместо x3440 в принципе, а если да, то сколько? Реально ли выжать с него +200 МГц на такой мамке по сравнению с x3440 или он просто легче возьмет те же 3.8? Конечно же я откидываю все условности разгона, когда все упрется в конкретный экземпляр проца или индивид. проблемы материнки.
Думаю взять Scythe Kotetsu с заделом на будущее или м.б. реально найти где-то крепление под 1156 на свой Scythe Katana 3?
И последний вопрос - какую лучше брать память:
1. Односторонюю или двухсторонюю?
2. 2 x 8 Gb или 4 x 4 Gb?
3. 1333/1600/1866+?
М.б. есть проверенные "универсальные" модели, которые прошли проверку и совместимостью и гонибельностью?
Groome
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

NUN4AG: Стоит переплачивать за x3450 вместо x3440 в принципе, а если да, то сколько?
Если собираетесь брать на Али, то дешевле х3450 :rotate:
Кстати говоря, учитывая что держит 3.6 на моей матери из профиля, то на указанной Вами тоже проблем не будет.

Читал здесь выше что разогнать на 1ггц без поднятия напруг, не выйдет. Было любопытно и поставил 180х20=3600 на своем х3440. Напруги все в номинале, единственное что пришлось тайминги на ОЗУ поднять до 10 10 10 27. Ставил Vcore -0.8 от номинала, запускался, но сыпались ошибки в линксе.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NUN4AG:Есть возможность взять GIGABYTE GA-P55-UD3L за 1.5К. Насколько данная плата хороша под разгон Xeon-ов на фоне ASUS-ов?
Норм маман. Бюджетні асуси ті ще обрізки.
NUN4AG:3.6-3.8 должна держать?
Тут взагалі до проца більше чим до маман, але вірогідність висока.
NUN4AG:Стоит переплачивать за x3450 вместо x3440 в принципе, а если да, то сколько?
3450 і 3460 зараз дешевше 3440 на Алі ;) На тао кажись трохи нормальніша картина, але не сильно. Тут вже і про 3470 можна подумати (а там є зайвий множник для пам'яті, може бути корисно).
Якби я брав проц зараз - брав би 3460, це полегшить життя мамці і пам'яті.
NUN4AG:И последний вопрос - какую лучше брать память:
1. Односторонюю или двухсторонюю?
2. 2 x 8 Gb или 4 x 4 Gb?
3. 1333/1600/1866+?
Фізично проц підтримує 32гб ДДР3 в двостороніх планках по 8гб. З розгонами - чим менще чіпів тим краще, далі танцюйте скільки вам треба.
По частоті - не знаю, але той же самсунг/хунікс 1600 з трохи затупленими таймінгами піде і на 1800

PS
Всім процам 1156 показаний скальп. Правда, тут на днях довелося робити скальп S939 Athlon64 X2 4200+ - де він бідний мучився, жуйка під кришкою геть покришилася.
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

Volosaty:Всім процам 1156 показаний скальп.
да ну ? :rolleyes:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Volosaty:Всім процам 1156 показаний скальп.
Там припой, что скальпировать ?
Groome
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Prescott:
Volosaty:Всім процам 1156 показаний скальп.
Там припой, что скальпировать ?
Паста
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Groome:Паста
Точно ?
Zt@Z
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott:Точно ?
вопрос уже заезженный -- ТОЧНЕЕ НЕКУДА,
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

Zt@Z
ссылку можно ?
RVSaitams
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую всім за відповіді. Маю над чим подумати. Карту я ще тільки планую міняти, бо моя GTX 560 вже після прогріву і не знаю скільки буде жити. Може буду брати 1060 чи 470 залежно від фінансів. Ще б хотів одну пораду на рахунок кулера DeepCool Ice Blade Pro v2 чи влізе в корпус при його висоті 161 мм, якщо заявлена макс висота кулера для мого корпусу 160 мм?
Zt@Z
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Death: ссылку можно ?
зайди на ветку руоверов по процам 1366, там в факе даж написано...
Kronus
Member

Повідомлення

Groome:Паста
С 1150/1151 не спутал?
Groome
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Kronus:
Groome:Паста
С 1150/1151 не спутал?
Не путал. Даже зионы х34хх с пастой. Пруфов не будет, если интересно ищите сами :)
Речь не идет о всех до единого линфилдах, гуглите интересующий камень.
Juzt
Member
Аватар користувача
Звідки: місто духовності й добра

Повідомлення

Відповісти