Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Сергей12
Member
Аватар користувача
Звідки: Андромеда

Повідомлення

voodoo:
wigar: подивись що може [url= тріалу на сношейнику
Хе-хе в стиля Джеки Чана - 100дублей, на другом видео- бабушка круче )))...... ;)
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Сергей12: Хе-хе в стиля Джеки Чана - 100дублей, на другом видео- бабушка круче )))...... ;)
Ні, він виконував на шосейному велосипеді, правда, з топталками, а у "бабусі" нічого видатного як для такої дисципліни на спеціалізованому під таке велосипеді (крім одягу та косметики) :)
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

voodoo:дхшник на міському корчі
wigar
Там якраз про те, що буде, якщо стрибатимеш на велосипеді за 10к :lol:
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Андрій:
voodoo:дхшник на міському корчі
wigar
Там якраз про те, що буде, якщо стрибатимеш на велосипеді за 10к :lol:
Справедливості заради варто зазначити, що там знято як стьоб, а ось в продовження катрусиного кінозалу тестовий заїзд на "ашані-підвісі" за 179 баксів по дх-трасі, декількох хвилин стало достатньо.
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

voodoo
Ну якщо в людини під 50 км/ч на спускові "дуже обережно", то такий ашан для катання на роботу витримає пару років.
Юрій1989
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Купили с брательником два коня, обошлись в 900$. Как по мне фартануло :gigi:
ЗображенняЗображення
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Юрій1989:Купили с брательником два коня, обошлись в 900$. Как по мне фартануло :gigi:
Мої вітання, спешик взагалі чудовий на фоксі. Моделі ще тих років, я системи тріпл заколхозив хоча б на дабл. Ціни шара, для порівняння можна глянути сайти офіційних дилерів, у спеша це “Экстрем-стайл”, а у госта - Велоспринт. Але оскільки моделі не свіжі, і "Откуда:Луцк", то вангую що продавця знайшов через "впарь2колеса" або соціальну мережу ВК, адже ці майданчики є меккою для сірих приватних продаванів з Луцька, Франківська та інших міст Західної України, звідки і яким чином вони тягнуть велосипеди є певною таємницею, при цьому бувають як абсолютно нові моделі, так і б/в, особисто я схиляюсь до версії, що з великою вірогідністю б/в є краденими з Європи, для мене це табу навіть якщо вони і опиняться не краденими (але таке із області дива, тому що у них регулярно з’являються б/в різних виробників та різних розмірів без будь-якої послідовності та за цінами нижче ринкових). Звісно ж від таких продаванів гарантії ніякої немає, в тому числі на абсолютно нові велосипеди, а ціна іноді дуже смачна (можливо через контрабас без податків, хоча не факт що офіційні дилери сплачують за абсолютно весь товар, були прецеденти скандалів дилерів з митницею), наприклад, свого часу десь пару років тому вони завалили ринок новенькими карбоновими кадейлами за ціною, що була нижче від ціни офіційного дилера (Велопланета) навіть коли кадейли розпродавалися зі знижкою 40% від роздрібної ціни. Дилер до цього часу у своїй майстерні не приймає на обслуговування вилки лефті з таких велосипедів.
Юрій1989
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

voodoo
Да нет,покупали по месту.
Может кто знает или попадется кому то дуалконтролы как на фото, дайте знать, все перерыли негде не можем найти.
ЗображенняЗображення
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Юрій1989:Может кто знает или попадется кому то дуалконтролы как на фото, дайте знать, все перерыли негде не можем найти.
спойлер
ЗображенняЗображення
Якщо не секрет, навіщо? У мене на велосипеді 2006-го року були подібні в стоковій комплектації (група LX, модель M585), на той час шимано експерементувала з дуалами і досить швидко відмовилась та зняла їх з виробництва, в моєму випадку через декілька сезонів потік каліпер, виробник не випускає рем-комплектів, тому потрібних гумових прокладок офіційно не продається. До того ж вони розраховані під дев’ятирик, зараз це встановлюється на бюджетні лінійки.

Модель саме як на фото Shimano Deore XT ST-M775 Dual Control гуглиться на амазоні за нереальні "Price: $438.87 & FREE Shipping", мабуть ціна як за антикваріат :eek:
спойлер
Shimano Deore XT ST-M775 Dual Control.JPG
Два роки тому хтось також їх шукав.
Юрій1989
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

voodoo:
Юрій1989:Может кто знает или попадется кому то дуалконтролы как на фото, дайте знать, все перерыли негде не можем найти.
спойлер
ЗображенняЗображення
Якщо не секрет, навіщо? У мене на велосипеді 2006-го року були подібні в стоковій комплектації (група LX, модель M585), на той час шимано експерементувала з дуалами і досить швидко відмовилась та зняла їх з виробництва, в моєму випадку через декілька сезонів потік каліпер, виробник не випускає рем-комплектів, тому потрібних гумових прокладок офіційно не продається. До того ж вони розраховані під дев’ятирик, зараз це встановлюється на бюджетні лінійки.

Модель саме як на фото Shimano Deore XT ST-M775 Dual Control гуглиться на амазоні за нереальні "Price: $438.87 & FREE Shipping", мабуть ціна як за антикваріат :eek:
спойлер
Shimano Deore XT ST-M775 Dual Control.JPG
Два роки тому хтось також їх шукав.
Были раньше хт, но младшая модель, как то очень привыклось да и удобные они, месяц назад провтыкал пассажир на олх за 150$ продал такие как на фото, ну на амазоне ето просто космос нериальный. Да и XTR M975 предлагают тоже дуалы за 250$ но как то тоже цена кусается как за б/у.
спойлер
ЗображенняЗображення
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Будь-які мтб-дуали мають вік близько 10 років, з їх б/в варіантами особисто я не ризикував би, оскільки гуму час не лікує і є вірогідність що потече, тоді будеш вимушений шукати та підбирати прокладки, при чому як показує практика ремонтів, якийсь час воно може і тримає, а потім несподіванно знову розгерметизується.
Юрій1989
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

voodoo
Кстати ещё хотел спросить, у меня на вилке шток немного коротковат,чуть больше половины вынос захватывает, ето критично или нет?
спойлер
ЗображенняЗображення
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

2 Юрій1989
За великим рахунком бажано нарощувати шток, але гадаю що залежить від стилю катання. У мене колись також був подібний випадок, необачно обрізав шток нової вилки під раму "гарі фішер" (у них в принципі дуже короткі стакани), а коли настав час змінити раму, то сталося як у тебе на фото. Просто добряче затягнув, сезон проїздив доки не змінив вилку, якщо не стрибати та слідкувати, то все ок.
П.С. Колись на швидкості в горах при русі вниз помилково влетів в глибоку колію, тоді не витримали і два болти, кермо провернулось.
П.П.С. Щодо звички до дуалів - питання часу. У мене були трігери, потім дуали, але зупинився на срамівських гріпах, хоча коли вимушено повернувся до трігерів, то звик буквально за декілька годин.
Drager
Member

Повідомлення

Юрій1989 +1 смотря как катать. Как минимум - положи внутрь обрезанный шток.
skaz19
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Юрій1989: Кстати ещё хотел спросить, у меня на вилке шток немного коротковат,чуть больше половины вынос захватывает, ето критично или нет?

Краще наростити шток - здоровя дорожче :up: Не буду шукати картинки як винос вилетів і повибивав передні зуби, іншому знайомому на швидкості провернуло руль - зламав руку.

P.S. Як на мене дуали незручні і ненадійні (в силу віку і конструкції) - крім того як зламається щось одне, потрібно міняти 2 і регулювати роздільні манетку і тормоз зручніше.
Сергей12
Member
Аватар користувача
Звідки: Андромеда

Повідомлення

Юрій1989
Есть выноси где стягивающие болты штока расположены близко друг к другу типа такого:
спойлер
Зображення

может подойдет правда они как правило все короткие.
------------
===============
Вот разобрал свою перекидку
спойлер
Зображення
- такое г-мно! гуже любого турнея та что там катал ранее на самых дрянных нонеймах по разным болотам а это почти без пробега шатов фигов погнулся, направляющий ролик вылез и люфт дикий, ролики смотрят в разные стороны - лано ща будем мастерить...
Юрій1989
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

voodoo
Я лбитель поекстримальничать, может етот якорь решит данную проблему?
спойлер
ЗображенняЗображення
Сергей12
Что за перекидка, сколько откатала?
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Юрій1989:voodoo
Я лбитель поекстримальничать, может етот якорь решит данную проблему?
спойлер
ЗображенняЗображення
Не знаю, у мене та знайомих такої практики не було. Можу лише теоретизувати і скоріш за все "ні", чим "так", тому що такий девайс лише підтягує знизу вилку, а на винос особливо не впливає. Більш надійним варіантом виглядає BBB BHP-21 або BBB BHP-20 в залежності від розміру, недоліком буде збільшення ваги велосипеда, посилання дав на магазин "Велостріт" - дилер бренду "фокус" в Україні, власник якого раніше дуже багато вклав в розвиток любительських велосипедних змагань.

Можливо є знайомий токар, який заколхозить подібне як у цій статті.
Юрій1989
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

voodoo:
Юрій1989:voodoo
Я лбитель поекстримальничать, может етот якорь решит данную проблему?
спойлер
ЗображенняЗображення
Не знаю, у мене та знайомих такої практики не було. Можу лише теоретизувати і скоріш за все "ні", чим "так", тому що такий девайс лише підтягує знизу вилку, а на винос особливо не впливає. Більш надійним варіантом виглядає BBB BHP-21 або BBB BHP-20 в залежності від розміру, недоліком буде збільшення ваги велосипеда, посилання дав на магазин "Велостріт" - дилер бренду "фокус" в Україні, власник якого раніше дуже багато вклав в розвиток любительських велосипедних змагань.

Можливо є знайомий токар, який заколхозить подібне як у цій статті.
Покупать такую штуку думаю не стоит, а вот токарь ето тема, я вот себе думаю а что если в штоке вилки нарезать мелкий шаг резьбы, и выточить такую втулку и на ней резьбу нарезать и закрутить, а под втулку оставить оригинальный якорь, просто болт взять подольше.
skaz19
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Юрій1989: Я лбитель поекстримальничать, может етот якорь решит данную проблему?
Трошки покращить фіксацію, а від провороту не спасе ніяк.

Ви ще й любите екстрималити - то наваріть той шток, це не проблема - як треба підкажу майстра.
Відповісти