Покупки на ebay.com и всё что связано с данной торговой площадкой

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
EvgA
Member
Звідки: Donetskaya obl

Повідомлення

Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:30 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Написал в поддержку РР. Проблему исправили.
Кому интересно, вот их ответ:
"When you add a credit card to your PayPal account, it is automatically registered as denominated in your local currency UAH. This is our standard procedure as your card issuer does not inform us what the actual currency is.
Please kindly note as the new currency exchange settings have only recently been rolled out we are having some technical issues with some browsers, please clean cache and cookies and even try the mobile app, our technical department are trying there hardest to get it done as quickly as possible.
I have changed your card ending XXХХ to USD so now you will no longer get changed the conversion charges for USD payments. "
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Ray2000gt:Написал в поддержку РР. Проблему исправили.
Кому интересно, вот их ответ:
"When you add a credit card to your PayPal account, it is automatically registered as denominated in your local currency UAH. This is our standard procedure as your card issuer does not inform us what the actual currency is.
Please kindly note as the new currency exchange settings have only recently been rolled out we are having some technical issues with some browsers, please clean cache and cookies and even try the mobile app, our technical department are trying there hardest to get it done as quickly as possible.
I have changed your card ending XXХХ to USD so now you will no longer get changed the conversion charges for USD payments. "
Лабуда це все просто відписка для того чому в тебе взяли (вкали) гроші.
Це в них відбувається систематично перед Новим роком. Коли люди купують більше і шанс зірвать куш великий. Минув Новий рік і свята і все автоматом повернулося як було і працює без проблем. Причому ніхто нікуди не писав, не дзвонив - О чудо! А всі ці поблеми штучні і спеціальні.
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Ray2000gt
Мені теж поставили долари після контакту. Але сама опція вибору конвертації тепер взагалі зникла (sensey , схоже, якраз після свят..).
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

boombyte:Ray2000gt
Мені теж поставили долари після контакту. Але сама опція вибору конвертації тепер взагалі зникла (sensey , схоже, якраз після свят..).
Абсолютно такаж ситуація була позаминулого і минулого року. Це закономірність і ніяк не збій чи проблеми із баузером. Пейпал в такий спосіб просто краде. До речі таке можливо не із всіма. Що цікаво таке не відбувається із акаунтами США і Єврозони та іншими країнами де Пейпал зареструвався офіційно (саме це вимагає НБУ і багато не "далеких" за це його критикують. Напевно одна із не багатьох розумних речей від НБУ) тому, що тримачі тих акаунтів можеть за це подати до суду. А ми ? НІ! ТОму що пейпал не є заєрестрованою платіжною системою в Україні і не забовязаний нічим перед нами. Тому Пейпал не пропускає можливості привласнити ваші кошти-дайте тільки привід.
c0013r
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

sensey
НБУ с регистрацией подводит к тому, чтобы какой-то оборот был подтвержден кэшем, в их банке :gigi: куча бюрократической фигни сродни создания новой плат.системы, что является полным бредом и нигде не требуется для международных систем.
имхо проблемы конвертации зависит от карты и банка, интернет виза привата сохраняется, то что сайт кривой для не оф. клиентов палки это да, когда то заплатил без авторизации, так платежа и последующего спора не видно - все через переписку с сапортом.
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

sensey
Дивно. Наскільки я знаю, палка якраз не потребує реєстрації в інших країнах, а тільки в нас таку хрінь хочуть їм нав'язати.
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

boombyte:sensey
Дивно. Наскільки я знаю, палка якраз не потребує реєстрації в інших країнах, а тільки в нас таку хрінь хочуть їм нав'язати.
Опа, а чому тоді в них є офіційна реестрація в Люксембурзі....як фінансової установи...невже навязав ЄС і це не тільки в ЕС ;) З десяток інших країн точно набереться.
А головне Пейпал зареестрований на оффшор. :gigi:
Теза поширена вами не є вірною. Скоріш за все пейпал її пошиює сам (через інших осіб/організацій звісно).
Моя думка така з пиводу цього всього. Ринок послуг для пайпала дуже маленький і не цікавий ля того щоб працювати на загальних правилах. Тому пейпал для себе вибиває найкращі умови. Тиснучи через громадськість на НБУ. Ось і все. Це бізнес.
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

sensey
все можливо. Сперечатися не буду.
В новинах якісь експерти писали, що це саме нбу торгує для палки неприйнятні умови, які відсутні і в інших країнах.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

sensey:Абсолютно такаж ситуація була позаминулого і минулого року. Це закономірність і ніяк не збій чи проблеми із баузером. Пейпал в такий спосіб просто краде. До речі таке можливо не із всіма.
Ну я года 3 покупаю. Была один раз похожая ситуация, но тогда я мог менять валюту самостоятельно. Не помню, связано ли это НГ.
В этот раз вывело то, что ничего сделать я мог.
Sinn
Member

Повідомлення

Прошу помощи более опытных пользователей ebay.
Выкупил лот, а оплатить не могу. Аккаунт PayPal имеется с подключенной долларовой картой приват банка (internet visa), лимиты не превышены.
Перевожу через PayPal китайцам и покупаю в других интернет магазинах, всё без проблем.
А вот с ebay прям беда.
Аккаун к ebay подключен. Когда перехожу на страницу оплаты опция PayPal не активна. Пробую оплатить напрямую с карты (Credit or Debit Card) получаю ошибку - Sorry, we can't process your payment.
Но что интересно, при этом становится активной опция оплаты через PayPal, выбираю ее, ввожу пароль и опять ошибка - Sorry, this payment option isn't available.
В привате говорят, они не получают запроса на транзакцию от ebay.
Пробовал менять настройки конвертации валюты для аккаунта, без толку.
NazarK
Junior

Повідомлення

Sinn
У деяких продавців стоїть в настройках PayPal, що платежі приймаються лише зі США. Вони можуть про це і не знати. В мене таке було. Він довго шукав, дзвонив у підтримку PayPal, чому не проходить мій платіж, потім йому нарешті сказали, що треба змінити ці опції.

Ще буває, що мусить бути перевірена адреса доставки у США. (Verified address). Якщо такої немає, то платіж не пропускає.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Продавец не принимает оплату с неамариканского адреса. Распространенная ситуация.
Выход - воспользоваться услугой посредников, но за это все берут комиссию.
NazarK
Junior

Повідомлення

Sinn
Якщо потрібно, можу допомогти викупити :)
Sinn
Member

Повідомлення

Да, про non-U.S. PayPal account вкурсе. Продавец ответил, что бы я попробовал оплатить просто картой. Но и такой вариант не проходит.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

То что говорят, мол на Ебее дешевле - это МИФ! Ну никак там не дешевле, разве что от китайцев можно что нить прихватить за бесплатную доставку.
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik
ну если для вас 150$ там и 300$ тут - это МИФ, то да вы правы.
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: З міста де немає метро

Повідомлення

Шановні, не дуже часто замовляю з ібею тому допоможіть розібратися з умовами продажу. :shuffle:
Продавець не отримує повідомлень тому від нього інформації не дочекатися. :gigi:
В описі товару написано що він не дає манібеку але нижче надпис самого магазина що манібек надається.
Скрін додаю.
спойлер
http://cdn1.savepice.ru/uploads/2017/7/ ... d-full.jpg
Друг живе в штатах тому всі пої покупки отримує, перевіряє і відправляє сюди.
Рамтом якась лажа з матрицею монітора...
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Подскажите через что лучше оплачивать? PayPal или просто по карте MasterCard
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

seraphic
Только через PayPal. В случае проблем хоть деньги есть шанс вернуть
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Вообщем купил оперативку(buy it now, не аукцион), оплатил картой привата, деньги сняло, на почту подтверждение заказа пришло, типа ждите трека. Спустя некоторое время на ебей пришло сообщение что продавец отменил заказ reason as I'm out of stock or the item is damaged.
И типа вернул мне всю сумму.
На почту пришел инвойс paypal что как бы да, это все пришло, переконвертировано в грн и отправлено на мою карту(хотя она к пейпал привязана не была). Но самых денег на карте пока нет.
Они просто через некоторое время прийдут или я попал? Продавец там с норм рейтингом был, больше 1000
Відповісти