При спробі завантажити будь-який файл вибиває з усіх браузерів

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Всім привіт. Маю дуже дивну проблему. Про спробі завантажити будь який файл (наприклад браузер Вівальді, чи торрент-файл) вибиває з Опери. Спробував через Аваст Сейфзоне і Експлорер (ну бо вони є на компі самі собою) - еффект рівно той же. При цьому залишаються файлики вигляду D536.tmp. Мало того: при спробі відкрити раніше завантажені торрент-файли uTorrent також вилітає! Підкажіть, що ж робити? Бо я щось взагалі не може клепи зібрати, що воно таке коїться! :think:
JJ Judge
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я би в першу чергу перевірив налаштування антивірусника.
KILOTOS
Member
Звідки: Славутич

Повідомлення

Bloody_Justice, гугл по запросу D536.tmp выдал такое: https://www.bleepingcomputer.com/forums ... v-request/
"C:\Users\Cooper\AppData\Local\Temp\D536.tmp a variant of Win32/Kryptik.DSH trojan cleaned by deleting - quarantined"
Короче вирус, но он плодится по многим местам, судя из информации в том топике.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Просканував диск С, знайшло три віруси, видалив їх, - нічого не змінилося. :(
KILOTOS
Member
Звідки: Славутич

Повідомлення

Bloody_Justice, значит не все нашло, попробовать другим антивирусом проверить.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Короче, ніякі сторонні для Вінди проги не хочуть відкривати свої файли - одразу вибивають. Коли пробую "відкрити за допомогою... - вибрати програму..." то пише, що "цьому файлу не співставлена програма для цієї дії" (я навіть не можу залити картинку, бо ж для цього треба звернення до файлової системи від Опери, воно вибиває навіть коли жму в браузері на пункт "Завантаження"). Коли пробую в налаштуваннях Вінди позадавати програми за замовчуванням, то воно абсолютно нічого не дає. :(
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Просканьте SpyHunter, Malwarebytes Antimalware (возможно вирус побил системные ключи, соотв. не работают дефолтные кнопки и пункты меню)
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Всім дякую, я вже перевстановив Віндовс, проблеми більше немає.)
Відповісти