Windows 10

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Panasi
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

boombyte
В таком случае размер на диске должен быть немного больше фактического размера, а у меня наоборот, при этом разница очень значительная. В этом и загадка.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Майже впевнений,що рішення і відповідь вже десь є,але нічого більш-менш точного мені не попадалось.Підкажіть,будь ласка,або ткніть носом:
зранку вмикаю комп - з 10Гб озу зайнято менше двох.Прихожу ввечері з роботи - зайнято близько 8Гб(цифра різниться в залежності від того,скільки простояв комп ввімкненим).Вище 8-8.5 не вилазить навіть через добу,але до цих значень добирається за 10-12 годин,ато і раніше.Звісно,ніяких процесів,виправдовуючих такий апетит,не запущено.Після переходу на ссд(переносив систему,а не перевстановлював),ситуація залишилась,хоча спочатку помічав,що час від часу Вінда наче як "стискала" цю оперу,і з зайнятих 8Гб ставало зайнято 3,наприклад,потім наростало заново.
Твікери-патчери ніякі не застосовувались,захисник Вінди не вимикав.Точніше,вимикав,але воно,зараза,вмикається само заново.
Буду вдячний за відповідь чи пораду!
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

TheGuy
Тобто ніякий процес не показує, що він жере пам'ять? Може вірус?

Panasi
Так.
Та в мене теж--з 15Гб різниця 3.7Гб.
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

TheGuy - что мешает поглядеть процесс експлорером какой компонент системы разбухает? А там уже можно строить дальнейшую стратегию борьбы.
Есть ооочень маленький шанс, что ПЕ не выявит проблемы, значит дело в скрытых утечках памяти из-за глюков какого-то драйвера или элемента ядра, для винды это не редкость, было какое-то время на 7, естественно и на 10 может проявиться.
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

boombyte
http://www.outsidethebox.ms/15272/ - просто о сложном ;)
PS
Panasi:Объясните, почему у меня в свойствах папки Windows "Размер" 19.1 Гб, а "Размер на диске" 14 Гб.
по той же ссылке настоятельно рекомендую прогуляться и вообще с ресурсом ознакомиться - очень много полезных материалов :up:

TheGuy
у вас течь памяти в какое-то приложение.
на Win7 x64 такое иногда случалось при пользовании твикерами с опцией "форсить выгрузку ненужных DLL"
Win10 немного по-другому пользует память - попробуйте отключить prefetch/superfetch и отпишитесь, пропала ли течь памяти.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ADv,Процесс Ехплорер до цього не юзав.Зараз ось перезавантажився(бо за ніч набігло 5.8/6 зайнято),і запустив зразу ж ПЕ,поки тільки зайнято 2.3/6,це разом з усім автозапуском.
ПЕ,я так розумію,не закривати?Куди дивитись,коли опера витече?
Дякую!
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

anatolikostis
точно, колись про це читав. Зовсім і забув про ті жорсткі лінки.


TheGuy
Можна так спочатку.
спойлер
Зображення
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Так годиться?
спойлер
Зображення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

TheGuy
А у вас мюторрент все время запущен? Вполне возможно, что из-за него может течь память. У меня так происходит на десятке с bittorrent, а еще хуже qbittorrent - ОЗУ заполняется процентов на 80, если системе дать постоять часов так три-пять. Если выгрузить торрент-клиент, память приходит в норму. Кстати, в диспетчере задач не видно какое приложение вызывает течь при этом.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Avenger80
земний уклін,величезна подяка від щирого серця!
спойлер
Зображення
Ніколи б не подумав,хоч убий.
Раз на те пішло - є альтернативи цьому ненажері?
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Avenger80:У меня так происходит на десятке с bittorrent
давно известен - твик * как к Мю - так и с переименовкой Б ;
пример - на "Mю":

создать рег файл:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\utorrent.exe]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\utorrent.exe\PerfOptions]
"CpuPriorityClass"=dword:00000005
"IoPriority"=dword:00000000
"PagePriority"=dword:00000001


файл сохранить и применить !
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Avenger80
теж не знав, хоч і не юзаю його часто.

TheGuy
ну от приблизно і розібралися.

Sergey771
що воно робить? Може якось через Дисп завдань можна пріоритет поставити?
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

boombyte:Sergey771
що воно робить?
http://nnm-club.me/forum/viewtopic.php? ... 3&start=60 *ссылку, желательно открывать - не в хроме; либо скопрровать адресс в - експлоер или эдж
P/S: задает приоритеты: цп - памяти и харду
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Sergey771
відкрив у хромі (поки тільки його тестую-є непогані плюшки у вигляді згортання всіх вкладок в одну і тд.). Все, наче, норм. А чому саме цей мторент?
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

boombyte:А чому саме цей мторент?
не именно - тот (твик - применим к любым версиям)
P/S: по хрому :
спойлер
Безымянный.png
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Дайте хтось тексти цих рег.файлів сюди під спойлер - в мене ні в Еджі,ні,тим паче,в Хромі,тих спойлерів нема:(
Дякую!
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Sergey771
В мене і фф теж саме дає. Тож тільки мсофт.

TheGuy
Вище ж скинули.
Makc1968UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Sergey771:ссылку, желательно открывать - не в хроме; либо скопрровать адресс в - експлоер или эдж
nnmclub.to - по этому адресу NNM Club открывается нормально во всех браузерах.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

boombyte
так,дякую.То було до посилання на ннм-клаб,і я,видно,сонний,тупонув,що це може бути те,що треба.
Запустив цей файл,поставив на ніч,і ось зранку 1.5Гб зайнято.Нормально,як по мені:)
Ще раз дякую за інструкції!
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Microsoft отложила выпуск обновлений Windows 10 до марта
https://www.comss.ru/page.php?id=3717
Відповісти