Игровые мыши серии Bloody Gun3 (V2/V3/V5/V7) - обсуждение и решение технических проблем

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

ПО Bloody 4 или "не спешите обновлять!"
" target="_blank
Mushka
Junior

Повідомлення

:weep: Купил мышку, поставил дрова Bloody2 с диска, а они не работают ошибку выдают, скачал с сайта Bloody4, пробую активировать ни чего не происходит, удалил Bloody4, поставил Bloody3 пишет мышь не найдена обновите ПО, Короче я понял так Bloody4 прописала в мышку заплатку на активацию, кто знает можно ли активировать мышь теперь? или сбросить настройки на стандарт и установить Bloody3 чтоб Активировать ? :weep:
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Активация Bloody 4:
" target="_blank
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

большинство скрипты не спасают, но иногда как появиться какой-то скриптовод, как засядет :mad: ... Хоть и владелец мышки бладди но разработчика ПО за такой чит посадил бы на кол, я ПО не юзаю ;)
Juzt
Member
Аватар користувача
Звідки: місто духовності й добра

Повідомлення

купил в3 - слегка маловата, 740я была идеальна по размеру
Коврик блади после х7 не очень - рука плохо "ездит"
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Juzt
Дрова не ставил еще ?
Если нет то не спеши, версию 4 на шару не активируешь, только 3 и ниже.
Juzt
Member
Аватар користувача
Звідки: місто духовності й добра

Повідомлення

Jumper007
да я в ит боксе брал там только активированные, а так - оно мне не нужно, сенсу настроил и все)
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Juzt
І як перехід з 740 на в3 ,вона набагато меньша від 740? Моя накрилась і може хтось підкаже ,для великої руки в3 нормальна буде ,чи все таки взяти знову стару добру 740?Поки що взяв в знайомого 730к ,то після 740 рука змучується за 15 хв ,для моєї немаленької лапи це тихий жах.
Hauptmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

vikpvv
ЗображенняЗображення :lol:
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Hauptmann
Батьки на Новий рік подарували? ;)
Hauptmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

vikpvv:Hauptmann
Батьки на Новий рік подарували? ;)
Не вгадав. Я сам вже батько який дарує ;)
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Hauptmann:Не вгадав. Я сам вже батько який дарує
Ясно ,я також .По запитанню нічого не підкажеш ?
Hauptmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ні, у мене A4-tech V5A. Як на мене - зручна і маленькою її не назвеш. А інші... Треба десь потримати у руках, покрутити, поклацати. А заочно що порадиш...
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Hauptmann:A4-tech V5A
Трішки не то в мене лапа широка ,треба щоб заді в мишка була широка,тому і вибираю між в3 і 740.
Juzt
Member
Аватар користувача
Звідки: місто духовності й добра

Повідомлення

vikpvv
не знаю як в ширину, але в довжину на міліметрів 5 менша за 740, та й загалом, - звик, рука не мала (зріст 192см), ну в купі враження хороші. Килимок теж прижився як комфортніший за х7.
Єдине - один раз перестала працювати права кнопка в іграх, допомогло перемикання ядра в дровах.

плюси:
Сенсор (краще за 740)
софт тач також приємніший
зручніше колесо прокрутки

мінуси:
трохи менша
мало в продажу не активованих
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Juzt
Дякую але замовив в3 і вчора вже забрав з магазину ,прийшов до дому включив пограв десь 15 хв чую щось не то ,ліва кнопка ніби провалюється ,придивився ліва передня ніжка висить десь на міліметр над поверхнею Поміряв на хрестовині ,так і є дно мишки криве .Відніс в магазин там вирішали поумнічати тіпа мол тефлонові ніжки криво наклеяні ,відклеїли поставили на стіл мишка далі і без ніжок перевалюється .Хотів замовити таку саму ,але в наявності більше не було ,коротше плюнув і замовив на ці гроші стару провірену 740 і флешку юсб3 на 8 гіг. До речі ні в кого не попадалось криве дно в3?
Ще прикололо як продавець який відклеював ніжки взяв трішки помнув їх такі помнуті приклеїв , прижав мишку до столу і говорить ,мол я мишку зремонтував ,вона вже рівна :facepalm: ,забирайте :lol: ,я його там чуть не послав :mad:
ROCCAT
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

vikpvv
Где-то втречал отзыв касетельно V3 - "стояла на столе хромая аки калека".
Кривое дно у меня попадалось на X7 - последнее время для них это норма, пресс-формы и техпроцесс - хлам. :down:
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

ROCCAT
Я писал.
Когда купил в3 то так же обнаружилось кривое днище, помогла замена одной ножки на более тонкую (запасных наборов несколько от других мышек завалялось). Минута делов и ровная, не шатающаяся мышка.
Hauptmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ROCCAT:Кривое дно у меня попадалось на X7 - последнее время для них это норма, пресс-формы и техпроцесс - хлам. :down:
Скорее дело не в пресс-форме, а в том, что готовые детали не выдерживают в шаблоне до полного остывания. Вот их и коробит.
Відповісти