Как встроить кардридер в комп

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Автор
Повідомлення
Jarik1006
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

судяти з картинки там не вистачає елемента
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Jarik1006:судяти з картинки там не вистачає елемента
там же 1 и не должно быть ножки
Jarik1006
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

з ножками то зрозуміло
а біля мікросхеми на 6 ніг є ще дві по 4 ноги, на розпаяному роз'ємі вони є , а на іншому (usb2) немає
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Jarik1006:з ножками то зрозуміло
а біля мікросхеми на 6 ніг є ще дві по 4 ноги, на розпаяному роз'ємі вони є , а на іншому (usb2) немає
ну не знаю ,паять точно не буду )))Может есть такой переходник ,типа с этого юсб на сату ?у меня 2 саты свободно
Jarik1006
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

а смисл заморачуватись з переходніком сата - юсб ( якщо такі є ?) ?
якщо можна поставити внутрішній юсб хаб, який не буде видно і все на морді корпуса буде працювати ( + ще пара запасних буде )
( я так зрозумів, що теж не хочете мати купи зайвих проводів біля компа ) :beer:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Jarik1006:а смисл заморачуватись з переходніком сата - юсб ( якщо такі є ?) ?
якщо можна поставити внутрішній юсб хаб, який не буде видно і все на морді корпуса буде працювати ( + ще пара запасних буде )
( я так зрозумів, що теж не хочете мати купи зайвих проводів біля компа ) :beer:
ой не хабы не люблю ,я часто прошиваю телефоны ,мне надо чтоб было все четко .Да и неизвестно как оно будет работать ,может коряво ,это ж китай
Jarik1006
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

ну тоді Вам більше підійде зовнішній кардрідер
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Jarik1006:ну тоді Вам більше підійде зовнішній кардрідер
у меня 2 варианта ,либо такой http://can.ua/transcend-rdf5-white/p444 ... cteristics ,либо
https://ru.aliexpress.com/store/product ... 0.0.5Doe8b ,первый с гарантией в Украине от производителя и больше читает карт ,второй тоже вроде хвалят ,типа ништяк.Уже думал его брать ,2 вариант ,закинул деньги на приват ,нужно что то оплатить срочно до ночи ,а то не усну )))
Востаннє редагувалось 25.01.2017 22:26 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Jarik1006
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

як на мене ugreen більш практичний ( та і якість не погана у них, є перехідник hdmi - vga ), чисто через те що коліном з корпуса не виламаєш :gigi:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Вижу что сделано качественно ,для людей ,но без гарантии к сожалению ,хотя может она и н ... не нужна
Jarik1006
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

за 200 грн заморочуватись з гарантією ?
хіба якщо зразу не запрацює
на алі буде пару днів щоб потестувати після отримання
вибір за Вами
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Jarik1006:за 200 грн заморочуватись з гарантією ?
хіба якщо зразу не запрацює
на алі буде пару днів щоб потестувати після отримання
вибір за Вами
158 получается гривен ,но он только SD и microSD хавает ,compact flash не будет и MS
Востаннє редагувалось 25.01.2017 22:43 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Jarik1006
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

трансенд теж тільки microSD і SD
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Да ,я уже понял
LostBoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Оккупированный Донецк - Киев

Повідомлення

snapdragon999:
LostBoy:Что дорого - ридер за 150 грн.? Или о каком-то другом речь идет?
за 150 негативные отзывы
У меня еще в Донецке стоял подобный в ПК, купленный где-то по месту за 70 грн. - никаких нареканий, с карточками работал нормально.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Всем спасибо за советы .Заказал такой ,все равно не часто пользуюсь https://ru.aliexpress.com/store/product ... 0.0.5Doe8b

Встраивать на мою плату оказалось гиморно
StasShev87
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

Пользую такой китайский, шнурок только заменил на хороший, работает нареканий нет.
спойлер
http://elmir.ua/card_readers/reader_usb ... cr-22.html
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Пришел картридер, но происходит непонятная ситуация, при подключении к usb 3.0 он начинает переподключаться, то включиться то выключился, по usb 2.0 такого не заметил, особенно к переднему usb 3.0 начинается сразу проблема, к заднему через какое то время небольшое, на разных компах пробовал, в чем может быть проблема?
Вкладення
Screenshot_2017-03-05-07-25-25-238_com.alibaba.aliexpresshd.png
Відповісти