HP ZR24w заліз цвіркун не можу дістати

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

І так вже давно почав цей монітор (звук схожий на щось таке ц-ц-ц-ц-ц-с-с-с-с) цутно чітко на відстані біля метра від дисплею. Помітив таке що при падінні напруги в мережі нижче 214 вольт цвіркун замовкає. Збільшення яскравості впливає наступним чином. Частота цвірчання ледве помітно збільшується при зменшенні яскравості зменщується проте гучність залишається однакова. І ще коли цей гад співає то мій блок живлення теж починає підспівувати. Коли вимикає співака і БЖ замовкає. Схоже що щось із вхідним фільтром. Допоможіть індентифікувати винуватця..
Ось так виглядає плата інвертора
спойлер
Зображення
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

ну чтобы сказать что точно свистит , нужно "вслушиватся в каждый элемент" . Возьмите глянцевую обложку от журнала ( скрутите в трубочку как под семечки скручивали когда-то) и потыкайтесь осторожно в каждый элемент --услышите что свистит. Но вангую что виновник
Зображення
стоит 5-15грн ( 250в 1мкф походу) кондер такой ))

Кстате если это он окажется , то его можно вообще выпаять , но в таком случае БП монитора будет "ср@ть" :gigi: в 220в сеть помехами.
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

А ще таке: камрад без навантаження на БЖ ніяк його не потестити (я так розумію тільки із підєнаним пеналом)?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

соберите акуратно монитор (чтобы ничего не замкнуло и вас не "тарабанькнуло") , послушайте как я описал выше --найдете виновника. Потому что я у себя тоже вылавливал свистунов всяких -- не 1 раз натыкался на вот этот кондерчик свистящий(жужащий , трещащий) . После замены все нормализовалось. Так что слушайте...
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Crossbow:соберите акуратно монитор (чтобы ничего не замкнуло и вас не "тарабанькнуло") , послушайте как я описал выше --найдете виновника. Потому что я у себя тоже вылавливал свистунов всяких -- не 1 раз натыкался на вот этот кондерчик свистящий(жужащий , трещащий) . После замены все нормализовалось. Так что слушайте...
Пішов акуретненько збирати. :up:
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

І так цілих два вечора слухав і так не зміг точно сказати хто,,,,,є два місця.
Тут як казав камрад той конденсатор на який фільтрує вихідні поміхи, а інше місце приблизно з такою ж силою, може трохи навіть сильніше ( якщо чесно мені вже все дзищить) дзищить в районі трансформатора чи діода. Не розібрати.
спойлер
Зображення
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

диод не может гудить )) а вот трансформатор очень даже легко (с ним очень тяжело что либо сделать). А вот тот кондер можно смело заменить.
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я трансформатор заливал воском. но это если он при работе не греется, иначе просто вытечет все
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Crossbow:диод не может гудить )) а вот трансформатор очень даже легко (с ним очень тяжело что либо сделать). А вот тот кондер можно смело заменить.
Заміни на такий же, чи це проблемно? Я маю на увазі хочаб на аналог... Ніби на маркуванні вказано кількість витків первинної і вторичної обмотки.

Отправлено спустя 11 минут 10 секунд:
Mr_Volan:я трансформатор заливал воском. но это если он при работе не греется, иначе просто вытечет все
Ви маєте на увазі парафін, бо віск плавиться при 40-43 градусів по Цельсію.
PsiiX3
Member
Аватар користувача
Звідки: Финляндия, Valkeakoski

Повідомлення

sensey
Может просто эпоксидкой залить?)
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

От я не розумію, чому при падінні напруги в мережі до 214V і менше цвірчання пропадає... :-/
BossUA
Member
Аватар користувача
Звідки: до сих пор и не более

Повідомлення

sensey:От я не розумію, чому при падінні напруги в мережі до 214V і менше цвірчання пропадає... :-/
Тому що I=V/R :lamer:
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

І так відловив цвіркуна. B-) B-) B-) А проблема підкралась не звідти звідки її чекав взагалі. Якщо чесно то я дуже радий і дуже шокований-китайцям відрубати руки!!!
Зі зворотньої сторони на пвм контроллері (cm6807g) між першим(GND) і другим (IAC) виходами була "сопля". Вона і була причина цього балагану в БЖ.
За цей час перелопитив декілька цікавих статей ось одна із них дуже просто і дуже доступно
спойлер
http://www.pnto.ru/st/ups2.htm
Не шкодую. Дізнався багато цікавого. :up:
Crossbow:диод не может гудить )) а вот трансформатор очень даже легко (с ним очень тяжело что либо сделать). А вот тот кондер можно смело заменить.
До речі допоможіть/поясніть за що відповідає цей трансформатор бо він має всього два активні виходи і його функція більш схожа на дросель - згладжування вихідних поміх. На фото червоним.
спойлер
Зображення
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

sensey: До речі допоможіть/поясніть за що відповідає цей трансформатор бо він має всього два активні виходи і його функція більш схожа на дросель - згладжування вихідних поміх. На фото червоним.
спойлер
Зображення
Обєкт у вигляі трансформатора виконує функцію зглажування - така собі дроселька катушка після діоного моста.
Відповісти