інтернет = 1 Гбіт/с

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

saren
Ага, розказуй тут. Телефонував він :laugh: Куди, в рельсу?
http://fregat.com/dogovor
3.3. Абонент зобов’язується:
3.3.6. Не допускати використання кінцевого обладнання третіми особами.
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Scoffer
Туго доходит? Да, звонил. Для провайдера нет ни каких "третьих лиц". Есть я, и мой Роутер с моим ван портом и маком моей сетевухи. Что делается за шлюзом никого не касается.
Паук
Junior
Аватар користувача
Звідки: Бердичев

Повідомлення

saren:Scoffer
Туго доходит? Да, звонил. Для провайдера нет ни каких "третьих лиц". Есть я, и мой Роутер с моим ван портом и маком моей сетевухи. Что делается за шлюзом никого не касается.
Оператора тех.поддержки, возможно, не касается.
Но кроме них есть манагеры, админы, собственники, в конце концов.
Все равно кто-то увидит, что трафик в полку.
А я бы, например, подкинул админам мысль порезать сессии, а самому абоненту предложил бы корпоративный тариф.

Дело, конечно же, сугубо Ваше.
Но я бы морально готовился к тому, что рано или поздно спалитесь со свои проектом.
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Паук
Это не мой проект, просто безграмотные пишут бред. У меня есть реальная ситуация, и на домыслы мне с мягким знаком. Лично подо мной сидит 6 физических человек и около 20 устройств.
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: З міста де немає метро

Повідомлення

Дівчатка годі вже!
Як подати заук 5.1 з медіаприставки на таку "штуку" де тільки тюльпани...
Вкладення
ad7fe0255ccddd9928ba2174fd9e7ed1.jpg
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Juv4uk
На приставке есть тюльпаны?
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: З міста де немає метро

Повідомлення

saren:Juv4uk
На приставке есть тюльпаны?
Ну якраз зараз і підбираю приставку... в пріоритеті амлоджік 912 + сата
По тюльпанах я взагалі делетант... :insane:
В ресивері ж кожний канал окремо а на приставках якщо є то мало... :shuffle:
The_Io
Member
Аватар користувача

Повідомлення

X3, о чем вы тут и откуда взяли бюджет 1500 грн и прочие циферки. Я полистал ваш срач и понял что не туда пишу. Тут вообще мало кто знает как делать сети. Тут только обсуждение любых посторонних тем, от моих несуществующих проблем с провайдером до моего геморроя и аппендицита.
Хотя вопрос был простым - как сделать сеть на 50 клиентов на большой площади помещения.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Io
Тобі вже відповіли - для утилізацію гігабіту на вафлі потрібне серйозне рішення з контролером для роумінгу. Необхідно будувати сотову структуру на неперекриваючихся каналах:
Зображення
Ніяких повторювачів і інших дивних ідей. Все вже придумано до тебе. Перед будуванням такої мережі роблять радіорозвідку приміщення, після чого малюють схему розташування точок з врахуванням даних радіорозвідки, приблизної розсадки користувачів і необхідної ширини смуги для них.
Взагалі я тобі рекомендую не займатись цим замовленням, або хоча б сильно підтягнути теорію для початку. Інакше діла не буде.


saren
Сам ти безграмотний, тобі договір в обличчя тикають, а ти прочитати його не в стані. Те що в тебе поки що працює ще нічого не означає. Провайдер перестрахувався, як тільки будеш йому своїми 100500 клієнтами заважати - відключить від послуги.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

saren:Scoffer
Для провайдера нет ни каких "третьих лиц". Есть я, и мой Роутер с моим ван портом и маком моей сетевухи. Что делается за шлюзом никого не касается.
1) Для провайдера, як і для будь-кого іншого ЗАВЖДИ є 3-і особи.
Погодься, що договір заключений між провайдером і тобою! Вірно?
Тому і інет надається ВИКЛЮЧНО тобі, і ніхто після тебе його отримувати не повинен. Якщо отримує - то є порушенням умов договору.
2) Вірно, все, що за шлюзом - провайдера не стосується. Бо там нічого не повинно бути, окрім тебе.

Є роутер, який дає нет ТОБІ. І все. В межах твоїх пристроїв і гаджетів. Якщо ти підключив когось - значить з тобою договір має бути інший - договір суборенди, який дає тобі право юзати нет провайдера на користь третіх осіб.

Знаю про що кажу - проходили!
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Juv4uk:Як подати заук 5.1 з медіаприставки
Якщо на виході приставки лише стерео, то за допомогою подібної штуки:
http://www.shopmadeinchina.com/product- ... 8734.shtml
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: З міста де немає метро

Повідомлення

The_Io:del
по хорошому в лс попросив не лізти в тему і ось маєш... сам делет, антисоціал.
вліз і неамагаєшся зробити всіх тупими.
іди броди.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

uTorrent достал низкой скоростью :mad: , поставил Bittorrent стало выдавать 60-80МБ\сек :eek: .
Правда на вкладке "Соединение"-> "Ограничение соединений" убрал все галки. Больше ничего не трогал. uTorrent сколько не пытался настроить - не удалось. :lamer: А тут и рекламы нет! - рекомендую! :super:
Prophecylife
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Martix:uTorrent достал низкой скоростью :mad: , поставил Bittorrent стало выдавать 60-80МБ\сек :eek: .
Правда на вкладке "Соединение"-> "Ограничение соединений" убрал все галки. Больше ничего не трогал. uTorrent сколько не пытался настроить - не удалось. :lamer: А тут и рекламы нет! - рекомендую! :super:
Последний норм. Utorrent 1.8.2 :beer:
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Очепятался, не Bittorrent a qBittorrent :teacher:
Prophecylife:Последний норм.
Ну видать у меня что-то не так с ним
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Martix:Очепятался, не Bittorrent a qBittorrent :teacher:
Prophecylife:Последний норм.
Ну видать у меня что-то не так с ним
у меня последний 3,4,9 проблем нет. Но у меня он раздаёт на ссд и и7 работает. Раньше на феноме приходилось шаманить ибо жесткий диск перегружался и скорость падала, прикупив оперативки с 4 до 8, дело на амд стало лучше, но проблемы были только при файле большего размера.

Спасибо за тему, теперь знаю что буду брать микротик)
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

zhekaice
это в идеальных дистиллированных фантазиях. а в реале - пусть докажут что-то.
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Scoffer:Сам ти безграмотний, тобі договір в обличчя тикають
окай, грамотей, расскажи мне про структуры сетей. :lol: себе этот "договор" потыкай куда-нибудь, мож дойдет. :facepalm:
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: З міста де немає метро

Повідомлення

Доброго дня.
Всім дякую за допомогу порадою або просто цікавістю до теми!
Сподіваюся комусь теж допомогла.
В результаті підключення 600, і щомісячна плата 120
Зображення
Тепер діло за роутером!
Кому не важко порадьте щось в районі 2000 +/- 500
Відповісти